Oferta - Nauka Jazdy Gorlice RZEPIELA

Idź do spisu treści

Menu główne

Oferta        Szkoła Nauki Jazdy "Rzepiela" prowadzi szkolenia z zakresu kat.B prawa jazdy.  Zależy nam aby nasza szkoła była pozytywnie postrzegana przez naszych Kursantów, dlatego każdego Kursanta staramy się traktować idywidualnie. Nasza o
ferta obejmuje kursy prawa jazdy podstawowe, ekspresowe, ekspresowe bez teorii. Dysponujemy własnym placem manewrowym i pomocami dydaktycznymi. Mamy promocje dla uczniów i studentów, możliwość płatności ratalnych, organizujemy badania lekarskie, przed rozpoczęciem kursu każdy Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe (GRATIS).Zapewniamy nowoczesną, klimatyzowaną salę wykładową, wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt multimedialny oraz wszelkie pomoce dydakyczne. Nasze wykłady są starannie przygotowane i przemyślane w taki sposób, aby przekazać przyszłemu kierowcy wymagane informacje w możliwie ciekawej formie. Wykłady uzupełniamy o pokazy multimedialne, odzwierciedlające konkretne sytuacje na drodze abyście Państwo mogli łatwiej zrozumieć zasady ruchu drogowego. W trakcie zajęć naszym Słuchaczom zapewniamy zimne i gorące napoje oraz zaplecze sanitarne. Jeśli po zakończeniu zajęć teoretycznych będą Państwo chcieli pogłębiać swoją wiedzę teoretyczną zdobytą na wykładach, to jako jedyni w Gorlicach zapewnimy Państwu dostęp do naszej platformy internetowej, tak aby bez wychodzenia z domu móc jeszcze raz przerobić cały materiał. Oprócz tego zapewnimy Państwu bezpłatne konsultacje przez internet z naszym instruktorem lub konstultacje w naszym biurze we wcześnie ustalonym terminie. Poza tym podczas trwania kursu istnieje możliwość bezpłatnego korzystania ze stanowiska do przeprowadzania egzaminu teoretycznego.

Zajęcia praktyczne prowadzimy samochodami Skoda Fabia (identycznymi jak te na egzaminie państwowym). Dla Państwa komfortu wszystkie pojazdy są wyposażone w klimatyzację. Zapewniamy miłą i spokojną atmosferę w trakcie szkolenia. W naszej Szkole istnieje możliwość wyboru instruktora, jako nieliczni mamy w swym gronie Panią Instruktor. Dokładamy wszelkich starań, aby Kursanci naszej szkoły na trudnej drodze edukacji, opanowali sztukę bezpiecznego zachowania się na drodze co na pewno pomoże w zaliczenia ugzaminu państwowego za pierwszym razem. Największą dla nas nagrodą jest informacja, iż dzięki naszym szkoleniom Kursant zaliczył z wynikiem pozytywnym egzaminy na prawo jazdy. Szkoła i obowiązki zawodowe nie przeszkodzą Państwu w zrobieniu prawa jazdy. Dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty. Dysponujemy własnym, oświetlonym placem manewrowym, położonym w pobliżu naszego ośrodka.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia bezpiecznej, przyjemnej i bezstresowej nauki w Szkole Nauki Jazdy "RZEPIELA".

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego nauka jazdy , gorlice , rzepiela , szkoła nauki jazdy